perfektní místo (nejen) pro teambuildingy

Hledáte pro tým z vaší firmy zajímavé místo, kde pro vás vymyslí skvělý teambuildingový program, pomůžou vám ho zrealizovat a ještě vás skvěle zasytí vynikajícím občerstvením z čerstvých lokálních surovin? Dejte nám určitě vědět! Kromě teambuildingů u nás najdou útočiště i firemní eventy, konference apod. Máme místo pro 100 lidí a jsme plně vybavení.

Teambuildingové aktivity, jak je možná neznáte

Orlík, to není jen zámek. To jsou i zámecké zahrady, výlety po okolní přírodě a zajímavostech, koupání, výlety lodí, … Záleží, jakou máte představu a vše společně doladíme. Můžeme celou akci, která stmelí váš tým, pojmout jako vybraný gastronomický zážitek, turistický zájezd s poznáváním lokálních podniků (např. pivovary, farmy apod.) nebo jako outdoorovou akci.

A v našich prostorách můžete uspořádat i různé firemní prezentace, konference, večírky, párty, koktejly či oslavy. Vždy se můžete spolehnout na solidní zázemí s wifi, promítacím plátnem, mikrofonem atd. Kromě vnitřních prostor není problém využít přilehlou zahrádku, kde často grilujeme na českém grilu zn. Vulcanus. A k dispozici je rovněž soukromý parking pro 30 vozů. 

V bistru Orlík v podzámčí vás královsky pohostíme

V naší provozovně nabízíme snídaně, brunche, coffee breaky, obědy, svačiny, večeře, grilování, degustační menu. Co vás jen napadne. A také připravujeme piknikové koše plné delikates. Občerstvení vždy kouzlíme z produkce od malých českých a moravských farmářů a výrobců.

Chcete-li zároveň účastníky svého zájezdu obdarovat, můžeme pro ně objednat dárkové krabice (lze na ně vypálit i logo), které plníme lokálními dobrotami a ekologickými reklamními předměty.

Ubytování v malebném okolí Orlíka nad Vltavou

Zámecký komplex Orlíku sice zatím nedisponuje ubytovacími kapacitami, nicméně v okolí narazíte na úžasné apartmány. Například doporučujeme nově otevřené Apartmány U rybníčku ve vesničce Kostelec nad Vltavou vzdálené 8 minut od nás. V současné době nabízí ubytování v 1 dvoulůžkovém, v 1 třílůžkovém (s možností přistýlky) a 3 čtyřlůžkových apartmánech.

Dále se dá ubytovat v Penzionu U Nováku v další sousední vesnici, a to Kožlí, která je vzdálena pouhé 4 minuty od Bistra. A to není zdaleka vše. Stačí nám dát vědět, kolik vás ve “výpravě” dorazí a vše kapacitně vyřešíme. Navíc 1. září u nás otevřeme malý apartmán pro návštěvy. 

Vyrazte po okolí v poklidném pěším tempu 

Přímo na Orlíku můžete navštívit známý zámek a park v anglickém stylu, kde najdete známou Schwarzenberskou hrobku. Po úbočí Orlické přehrady se vinou i různé cesty a stezky přírodou s pěknými výhledy. Navštívit můžete i místní akvárium či vyrazit na plavbu lodí Orlík-Zvíkov. Oblíbená je také naučná stezka Orlík–Zvíkovské Podhradí či Sedláčkova stezka z Písku na Orlík. No a v parných měsících se rozhodně nabízí zchlazení v Orlické nádrži (v okolí je mnoho míst).

Výletní destinace pro výlety autem i na kole

Dorazíte-li autem či si doveze vaše firemní výprava cyklistickou výbavu, máme pro vás množství tipů na místa, která rozhodně stojí za prozkoumání. Například pivovary, manufaktury, farmy či hrady – příkladem je třeba jen pár kilometrů vzdálený Zvíkov či zámek v Blatné s daňky. Dále doporučujeme i historická města Písek a Tábor nebo rozhledny (např. Onen Svět či Miladu).

Pro dobrodružnější povahy stojí za zmínku bungee jumping ze Zvíkovského mostu. A dále se nabízí návštěva samotné přehrady Orlík, vodní svět Kozárovic, poutní místo Maková hora, zřícenina hradu Vrškamýk a tamtéž rozhledna či zámek Starosedlský hrádek. Nebo zážitkový park Zeměráj, vyhlídková věž Vojna, naučná stezka Padák či Hornické muzeum v Příbrami.

Uspořádejte u nás akci – jsme jen co by kamenem dohodil

Z Prahy či Budějovic je to k nám 80 km (přibližně hodina a 15 minut), z Tábora, Strakonic nebo Příbrami cca 40 km, z Blatné, Sedlčan či Písku jen kolem 30 km. Milevsko je pak ani ne 20 km.
Máte v hlavě firemní teambuilding a již i datum? Určitě nám dejte vědět a můžeme se společně pustit do vymýšlení ideálního programu na míru pro váš tým. Doporučujeme využít nezávazný poptávkový formulář níže. Chcete-li se nejprve o možnostech pobavit, jednoduše nám napište e-mail na zc.nidoof%40gniretac či zavolejte na telefonní číslo 603 425 156. Těšíme se na vás!

Děkujeme!

Brzy vás budeme kontaktovat

Can't send form.

Please try again later.