Vánoční firemní nákupy

SORTIMENT OD MENŠÍCH LOKÁLNÍCH DODAVATELŮ

Přemýšlíte nad netradiční vánoční akcí pro své zaměstnance, VIP partnery a důležité klienty? Tak to se jednoznačně nabízí vánoční firemní nákupy v naší provozovně přímo u zámku Orlík.
Stačí si u nás tento unikátní event objednat a podrobnosti dle vašich preferencí domluvíme. Celý nápad funguje jednoduše. Se svou skupinou přijedete během dne a my vám v prostoru našeho bistra připravíme bohatou ochutnávku z produktů, které vám zároveň představíme.
Bistro slouží zároveň jako centrum lokálních výrobků od ověřených českých a moravských producentů, takže cokoli ochutnáte nebo najdete vystavené v regálech, můžeme zabalit do připravených krabic.

  • http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

    Unikátní vánoční event

  • Podpora lokální ekonomiky

  • Pouze kvalitní prověřené produkty

  • Ekologicky šetrné stylové balení

Nákupy ideální i jako celodenní firemní teambuilding

Akci lze koncipovat i jako teambuilding na celý den, kdy všechny budeme průběžně hostit a na závěr si odvezou naplněné dárkove krabice pro své blízké. Či pro sebe. Nákupy můžete protáhnout ve firemní večírek, o jehož téma včetně cateringu se postaráme.Po domluvě můžete dorazit vlastními vozy a využít náš privátní parking v areálu zámku Orlík, nebo se můžeme domluvit a pro vaši firmu dopravy zajistíme – objednáme pro zájezd autobus. A ani případné ubytování není problém. Kromě nedalekého Hotelu Orlík můžete využít kapacity Apartmánů U rybníčku a Penzionu U Nováků v sousedních obcích. A případně jeden menší u nás.

Pozvěte své zaměstnance, partnery a klienty na nákupy!

Dejte nám vědět a společně i pro vaši skupinu uspořádáme akci, na kterou nezapomenou. Z celého dne si jistě odnesou nezapomenutelný zážitek. Ten a ještě krabici jako výslužku!Líbí se vám náš koncept & je to přesně to, co pro svou firmu sháníte? Tak nás kontaktuje jednoduše přes formulář níže nebo přes e-mail .zc.nidoof%40ykrad Jsme vám k dispozici!

Termín konání akce

Děkujeme!

Brzy vás budeme kontaktovat

Can't send form.

Please try again later.